OFERTA


Oferujemy produkcję spotów reklamowych

przeznaczonych do emisji w radiu, obiektach handlowych, Internecie, samochodach bomil, ekranach LCD i innych.Udźwiękowienie reklam telewizyjnych i kinowych.

Udźwiękowienie filmów dokumentalnych, szkoleniowych, prezentacji firmy, prezentacji multimedialnych, stron internetowych, audiobooków.

NOWOŚĆ! Pakiety reklamowe z emisją.

Już teraz możesz skorzystać z pakietów reklamowych wraz z emisją w dowolnej stacji radiowej. W Twoim zasięgu znajdują się największe lokalne stacje: Radio Wrocław, Radio RAM, Eska, VOX FM, Radio GRA, RMF MAXXX.


Oferujemy nagrania profesjonalnych zapowiedzi telefonicznych / komunikatów IVR

To nie tylko wizerunek Twojej firmy, ale również usprawnienie pracy. Zadbaj o wizerunek firmy podnieś swój prestiż
Oprawa dźwiękowa dla stacji radiowych

Jingiel Krótka forma muzyczna, identyfikuje stację, jest łącznikiem miedzy piosenkami. Na końcu jingla najczęściej pojawia się logo stacji. Jingle radiowe to jedne z głównych elementów oprawy radiowej.Intra dla DJ-ów, klubów, zespołów muzycznych

Produkujemy intra dla DJ-ów, klubów, dyskotek, zespołów muzycznych. Rozpocznij swoją audycję od intra, które spowoduje dreszcze u słuchaczy.

Miks i mastering

Jeśli posiadacie Państwo nagrania realizowane w domu bądź innym studiu, nadamy im możliwie najlepszego brzmienia. Nadajemy produkcją ostatecznego kształtu oraz szlifu i przygotowujemy do publikacji..
Złóż zamówienie